V květnu 2015 jsem s kamarádem otevřela centrum, jež nese název Cesta.

Je otevřené všem a zejména pak lidem, kteří se snaží žít v souladu s přírodou a s vlastním tělem i duší. Nabízí možnost být nejen účastníkem různých aktivit: rehabilitačního i relaxačního cvičení, terapeutických setkání při rodinných konstelacích, meditací, astrologické školy, DIY workshopů a mnohých cestovatelských či zájmových přednášek, u nás můžete být samotnými lektory uvedených i jiných akcí. 

E-mailový kontakt na provozovatele centra je zde.

 

 


 

 

Renata Štěpánová

Astrologie, rodinné konstelace a regrese

Co svět světem stojí, řeší člověk vztahy se svým okolím a samozřejmě i své vnitřní Já.

Jestli se vědomě nacházíte na cestě za svou vnitřní bytostí, hodláte napravit vztahy v rodině, s partnerem nebo v zaměstnání, nejste spokojeni se svým zaměstnáním, protože netušíte, zda je to to pravé ořechové, a máte spoustu dalších otázek, které se týkají Vašeho materiálního, ale především duševního či duchovního života, určitě zkontaktujte moji dlouholetou kamarádku. Již mnoho let se věnuje astrologii, absolvovala kurz rodinné a systematické konstelace, kterou provádí jak ve skupinách, tak také individuálně, a dále pak kurz regresní terapie. Se všemi uvedenými činnostmi má bohaté zkušenosti a je v nich pravidelně supervidována.  

Mluvím z osobní zkušenosti, když Vám říkám: "Zkuste to, zcela jistě se Vám to vyplatí." 

 

Jan Vlach

Výroba didgeridoo z tuzemských dřevin

Již jste někdy slyšeli zvuk didgeridoo? Pokud ano, určitě Vás jeho tóny uchvátily a snažíte se je zachytit znovu, kde se jen dá. Honza Vlach je naším, tj. českým, předním výrobcem tohoto hudebního nástroje a také hráčem na něj. Jestliže máte zájem o koupi a hledáte opravdu kvalitní didgeridoo, pak je on tím pravým, na koho byste se měli obrátit. Svým nástrojům nedává pouze dokonalý tvar, ale dokáže do nich také vštípit dokonalý zvuk, který si sami zvolíte. Chcete hluboké, meditační A, máte jej mít, potřebujete, aby Vaše hra na nástroj zněla jako staccato, vyrobí Vám perfektní koncertní nástroj v tónině F. Říkáte si: "Jsem začátečník, co z toho budu mít, když mi didgeridoo bude stát v koutě." Nevadí, tento mistr truhlářský Vás naučí i hře na didgeridoo. Občas se Vám i poštěstí vidět a slyšet jej hrát na nějakých akcích, například v čajovnách, ale i jinde. 

Pokud Vás zajímá fotografie či fotografování samotné, podívejte se na stránky www.klof.cz, což je Klub oseckých fotografů z Podkrušnohoří, kde naleznete mnoho krásných snímků různých kategorií, zajímavých článků, odkazů i pozvánek na kulturní akce, zaměřené zejména na fotografii.

 

 


 

Chtěli byste se naučit dobře anglicky či si svoje znalosti angličtiny zdokonalit? Neváhejte, můj kamarád, Vlastimil Tejnora, je tím pravým učitelem, který se Vám bude více než ochotně věnovat a výuku tohoto mezinárodního a populárního jazyka Vám ušije přímo na míru.


 

Jste-li milovníky přírody a starých tradic, určitě si nenechte ujít příležitost navštívit Domácí muzeum rodiny Kozlových v Milovanicích (u Benešova). Setkáte se s velmi milými lidmi, kteří svůj život věnovali malému hospodářství v malebné vesničce Středočeského kraje.

 


 

Portrét

A ještě jednou příroda!

Bydlíte-li v Podkrušnohoří, poblíž města Most či Teplice, či jste v tomto kraji na návštěvě nebo na dovolené, vezmětě své ratolesti, známé a přátelé na prohlídku malé farmy na Dlouhé Louce. Návštěva může být více méně interaktivní, neboť je možné po domluvě s majitelkou, chovatelkou a předsedkyní občanského sdružení MINIFARMA v jedné osobě nakrmit přítomná zvířata. Najdete zde zakrslá i běžná plemena koz a ovcí, koníky Pony, osli, dvě kravky Jitku a Terezku, ale také slepičky a králíky. Navíc pro děti vyrostl na MINIFARMĚ v průběhu let překrásný hrací kout s dřevěnými domečky, prolézačkami a modely zvířat, některých dokonce v životní velikosti.

Neváhejte! Navštivte krásnou farmu uprostřed nádherné přírody, plné velkolepých výhledů i výletů do širokého kraje!

MINIFARMA Vás ráda přivítá každou krásnou neděli od 13.00 do 17.00 hodin a to v období od května do října.

© 2010 AtelierDoma.cz | design & programming ProgDan Soft