Dodací podmínky

Způsob objednání:

Jelikož nejsem žádný velkoprodejce :o) , jednoduše mne v případě zájmu zkontaktujte prostřednictvím e-mailu či mobilního telefonu.

Každý výrobek má své pořadové číslo, které stačí do textu připsat.

Pokud máte speciální požadavek, který z žádných nabízených výrobků nesplňuje, neváhejte mne se svým přáním oslovit. V případě vyhotovení výrobku Vás zkontaktuji, popřípadě Vám zašlu jeho fotografii.

Do e-mailu, prosím, napište také své jméno, příjmení a adresu, na kterou má být výrobek zaslán.

 

Podmínky dodání:

Výrobky zasílám poštou obyčejně jako klasickou listinnou zásilku nebo jako doporučenou poštu na dobírku, záleží na celkové hodnotě a samozřejmě též na druhu zásilky. Na odeslání balíku Vás opět upozorním e-mailem či SMS zprávou.

Částku poštovného stanovuji dle platného ceníku České pošty. Za balné si účtuji od 0,- do 30,- Kč v souvislosti s charakterem zásilky.

Drobnější předměty a výrobky nepodléhající snadno možnému poškození zasílám zabalené v bublinkové fólii. Bižuterii mohu na Vaše přání zabalit do celofánového sáčku s podložkou z tvrdého papíru.

Výrobky z těsta balím do krabic, aby se zabránilo jejich případnému poškození. V případě adventních věnců ze slanéh těsta pak balíček označím jako "křehké".

Ikonografii posílám v kartónových tubách a to z důvodu zamezení jejich pomačkání.

Při výběru již hotových výrobků budou tyto odeslány do 2 pracovních dnů, tzn. že nejpozději do jednoho týdne by Vás měla Česká pošta informovat o došlém balíku.

Při speciální objednávce bude především záležet na pracnosti výrobku.

V případě, že jste z blízkého okolí města Teplice, je zde možná domluva na osobním odběru.

 

Reklamace:

Zaslané výrobky, prosím, raději zkontrolujte, pokud možno, ihned na poště. V případě křehkých věcí nechávám balík navíc oceňovat pro případ jeho poškození (dle ceny balíku) a tak je možné v tomto případě ihned na místě uplatnit reklamaci. Poštové takového balíku se řídí platným ceníkem České pošty.

 

Ostatní ujednání:

Při poškození výrobku mne opět zkontaktujte. Jestliže se bude jednat o defekt, který lze opravit, zašlete výrobek zpět. Pokud půjde o nenapravitelný stav věci, zhotovím Vám výrobek totožný.

 

  

© 2010 AtelierDoma.cz | design & programming ProgDan Soft