K výrobě bižuterie používám zejména skleněné korálky, mezi nimiž převládá klasický rokajl, ale také mačkané korálky různých tvarů. Nevyhýbám se však ani materiálům jako je dřevo či umělá hmota, u které je výhodou její lehkost. Do budoucna bych se však ráda věnovala výrobě šperků a různých drobností ze speciální modelovací hmoty či drátkováním.

----------------------------

Před nějakým časem mne oslovila moje kamarádka, o které vím, že má doma spoustu krásných věciček, zejména různé náhrdelníky či náramky. Přátelé jí neustále z dovolených a výletů vozí nové a nové věci a ona sama si ze svých cest častokrát přiveze nějaký ten šmuk, který jí padne do oka. K tomu všemu ale má doma také dvě malé děti, které si její bohatství také oblíbily, a tak se stalo, že mi jednoho dne zavolala, zda bych jí nemohla několik jejích drahocenností opravit, jelikož jaksi podlehly nečekané drobné zkáze. Její zoufalství nad možnou ztrátou těchto jejímu srdci tolik drahých cingrlátek mi nedalo spát a svým rozhodnutím jí "cennosti" opravit jsem se stala její dvorní opravářkou. 

Toliko příběh a nyní se dostávám k jádru pudla. Pokud tedy i vy, drahé dámy a slečny, máte doma nějaké ty cennosti, které jsou vám milé a nehodláte se jich vzdát jen proto, že jsou poškozené, zavolejte, napište, pokud to bude v mých silách, pokusím se vám šperky dát opět dohromady. Cena takové opravy nebude horentní, záleží na vzájemné dohodě a na rozsahu práce, tedy nároku na čas a materiál. Své poničené šperky mi pak můžete zaslat poštou, ovšem, pokud jste z Teplicka, není problém se sejít osobně, opět záleží na dohodě mezi námi. Samozřejmě nejsem zlatnice a tak v případě, že se jedná o cenný šperk, ponechávám kompetence zcela v rukou odborníka.

1 | 2 | 3
AD B 137
Položka 182
Cena: 60 Kč
AD B 136
Položka 181
Cena: 80 Kč
AD B 135
Položka 180
Cena: 80 Kč
AD B 134
Položka 179
Cena: 80 Kč
AD B 133
Položka 178
Cena: 80 Kč
AD B 132
Položka 177
Cena: 80 Kč
AD B 131
Položka 176
Cena: 60 Kč
AD B 130
Položka 175
Cena: 60 Kč
AD B 129
Položka 174
Cena: 50 Kč
1 | 2 | 3
© 2010 AtelierDoma.cz | design & programming ProgDan Soft