Neskutečná korálková výhra

skleněné akvárko si ale nechaly :o/

Ano, vyhrála jsem. Naprosto nepředstavitelná záležitost. Je to sice už dlouho, co se to stalo, ale stalo se. A když se doma podívám na kupu korálků TOHO, vlastně ani pořádně nevím, co s nimi budu dělat. Některé už šly do světa v podobě prstýnků, obšívaných kamenů a podobně. Nicméně, ještě mnoho jich zbývá.

Jak se to vlastně stalo?

Jednoho krásného dne, kdy jsem navštívila naši matičku Prahu, jsem se zašla podívat i do prodejny Korálky.cz na Náměstí Jiřího z Poděbrad. Samozřejmě, v kapse, tedy v tašce, jsem měla ústřižek z časopisu Korálki, který mne a mnoho jiných zájemců lákal na soutěž s výhrou v podobě korálků TOHO v objemu 4,5 kilogramů za spoustu peněz. Vždycky, když vejdu do obchodu s různými materiály pro tvorbu čehokoli krásného, neudržím se a musím si něco koupit. Je to taková malá mánie :o) Koupila jsem si své první TOHO korálky. Milá paní prodavačka mi k účtence přicvakla soutěžní kupón a já odešla s myšlenkou, jaké by to bylo vyhrát. 

Čas plynul a já na soutěž zapomněla. Chystala jsem se na dovolenou, probírala korálky, výherní které jsem si chtěla vzít s sebou na tvoření, a kontrolovala si mailovou korespondenci, abych nezapomněla někomu odepsat. A byl tam. E-mail oznamující, že jsem vyhrála. Koukala jsem na něj jako zjara. To není možné, říkala jsem si, nikdy v životě, kromě pár drobných, jsem nic nevyhrála. Ať jsem se dívala, jak jsem chtěla, informace o výhře byla stále přítomná. Navíc mi ji potvrdila zástupkyně firmy Korálky.cz, která mi volala, abychom si upřesnily datum a místo předání.

Byla jsem nadšená jako malé dítě. "Juchů", říkala jsem si, "to se to bude tvořit. To budou šperky."

Mám v plánu tvořit až do skonání světa, jen mi v současné době není dopřán dostatek času. Věřím však, že i ten se brzy dostaví.

Milé korálkářky, přeji i vám takovou pěknou výhru a neskonalé nadšení pro tvoření.


Vaše Lenka "Líňa"

© 2010 AtelierDoma.cz | design & programming ProgDan Soft